Forum Hyundai Tucson Club Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnirea nationala Târgoviște 26 august 2023

In jos

Intalnirea nationala Târgoviște 26 august 2023 Empty Intalnirea nationala Târgoviște 26 august 2023

Mesaj Scris de Nino Niconne Mar Mai 30, 2023 11:14 pm

Salutare prieteni!Dupa cum am anunțat vom organiza intalnirea de anul acesta in data de sâmbătă 26 august la Târgoviște.
Evenimentul se va desfăşura pe durata unei singure zi,insa daca sunt doritori sa ramana o noapte in fosta capitală a Țării Romanesti sa imi scrie in privat asa voi indruma in privinta asta.Restaurantul are disponibile 3 camere rezervabile prin Booking.com.Mai sunt disponibile in oras 2 hoteluri:Hotel Valahia si Hotel Dambovita.
Gazda va fi Restaurantul Casa Noastră situat langă Mănăstirea Dealu Mare (pe care o puteți vizita mergând la pas la 5 minute de restaurant).
Avem locația disponibilă de la ora 10 pana la ora 16.Pranzul se va servi în jurul orei 12.30-13.00.Avem o parcare generoasă cu o priveliște superba asupra orașului.
Meniu eveniment 80 lei de persoana:ceafă de porc,cârnați de casă, mușchiuleț de porc, piept de pui sau pulpe dezosat,cartofi copți, salată de varză si la desert avem tort. Băutură se va comanda de la bar și nu este inclusa în preț.Penyru copii veti comanda dumneavoastră acolo separat.
Va trebui sa plătiți in avans,deoarece eu am dat deja un avans restaurantului si vreau sa fiu sigur ca persoanele care spun ca vor fi prezente nu o fac doar ca sa fie un numar intr-o statistică.
Pentru comfirmare de participare si plată va rog sa imi scrieți in privat.Asa imi voi nota pe o lista persoanele participante.
Pentru orice alta intrebare care nu implica date cu caracter personal (nume,varsta..) va puteti adresa in chatul messenger creat special pentru discutiile despre acest eveniment.
Nino Niconne
Nino Niconne
Admin
Admin

Mesaje : 184
Data de înscriere : 02/02/2021

https://tucsonclub.forumattivo.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum